Doświadczony zespół

Poznaj Naszą Firmę

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą poligraficzną istniejącą na kieleckim rynku usług od 1993 roku.

Oprócz tradycyjnych usług kserograficznych (od prostych dokumentów formatu A4, do formatu A0+) specjalizujemy się w druku wektorowym cad oraz grafiki CAD/GIS (wizualizacje, mapy, plansze architektoniczne/konkursowe). Drukujemy również zdjęcia wielkoformatowe na wysokiej jakości nośnikach fotograficznych).

Posiadamy dwa stanowiska komputerowe z oprogramowaniem AutoCad LT, Photoshop, MS Word, Excell, Corel, Adobe Acrobat Pro.

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów nasi specjaliści pomogą Państwu w razie potrzeby przy doborze formatu wydruku, skali, stylu druku, edycji i przy „ogólnym przygotowaniu plików”.

  • Park maszynowy oraz załoga biegle obsługująca urządzenia i oprogramowanie komputerowe w zakresie oferowanych usługpozwala nam na przetwarzanie obszernych dokumentów w krótkim czasie. Dokumenty w dużym formacie poskładamy, oprawimy w skoroszyt, segregator lub zbindujmy.
  • Dla Państwa wygody oferujemy również dowózi odbiór prac na terenie Kielc.
  • Wykonaną pracę możemy przesłać w dowolne miejsce w Polsce kurierem, przez co możemy powiedzieć, że działamy na terenie całego kraju.

Polecamy usługę skanowania do pliku. Skanujemy od formatu A4 do formatu A0+. Posiadamy dwa wielkoformatowe skanery działające w kolorze i czerni, co daje możliwość stworzenia pliku kompatybilnego z programem AutoCad (plik TIF, lub Jpg) lub utworzenie wersji elektronicznej dokumentacji scalonej w jeden plik Pdf (opisy A4, rysunki techniczne itd), w kolejności zgodnej z papierowym oryginałem. Taka wersja nadaje się idealnie do publikacji w Internecie jako np.: plik do pobrania dla oferentów ze stron urzędów/inwestorów lub jako wersja elektroniczna dokumentacji powykonawczej itp. Możemy również zeskanować mały dokument i przesłać go na wskazany adres e-mail lub zapisać na pamięci USB albo nagrać na CD.

Drukujemy prace inżynierskie/licencjackie/magisterskie/doktorskie, które możemy oprawić w twardą oprawę z odpowiednim napisem, zbindować, oprawić w tzw. grzbiet/listwę wsuwaną, zatrzaskową/greenbinder lub złożyć w miękką oprawę, wymaganą przy składaniu pracy do dziekanatu.

Chcąc sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez klientów pracujemy na renomowanych urządzeniach firm OCE, Canon, Konica Minolta.
Urządzenia są regularnie serwisowane pozwalając nam stale utrzymywać najwyższą jakość usług i realizację zawsze na czas.

Serdecznie zapraszamy.