O naszej firmie

Szanowni Państwo,

     Jesteśmy firmą poligraficzną istniejąca na kieleckim rynku usług od 1993 roku.

Oprócz tradycyjnych usług kserograficznych (od prostych dokumentów formatu A4, do formatu A0+) specjalizujemy się w druku wektorowym cad oraz grafiki CAD/GIS (wizualizacje, mapy, plansze architektoniczne/konkursowe). Drukujemy również zdjęcia wielkoformatowe na wysokiej jakości nośnikach fotograficznych satynowych/mat lub gloss/błysk).

Posiadamy dwa stanowiska komputerowe z oprogramowaniem AutoCad LT 2020, Photoshop CS5, MS Word, Excell, Corel X5, Adobe Acrobat Pro.

    W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów nasi specjaliści pomogą Państwu w razie potrzeby przy doborze formatu wydruku, skali, stylu druku, edycji i przy "ogólnym przygotowaniu plików".

   - Park maszynowy oraz załoga biegle obsługująca urządzenia i oprogramowanie komputerowe w zakresie oferowanych usług pozwala nam na przetwarzanie obszernych dokumentów w krótkim czasie. Dokumenty w dużym formacie poskładamy, oprawimy w skoroszyt, segregator lub zbindujemy.

   - Dla Państwa wygody oferujemy również dowóz i odbiór prac na terenie Kielc.

   - Wykonaną  pracę  możemy  przesłać  w  dowolne miejsce w Polsce kurierem, co pozwala nam powiedzieć, że działamy na terenie całego kraju.

    Polecamy usługę skanowania do pliku. Skanujemy od formatu A4 do formatu A0+. Posiadamy dwa wielkoformatowe skanery działające w kolorze i czerni, co daje możliwość stworzenia pliku kompatybilnego z programem AutoCad (plik TIF, lub Jpg) lub utworzenie wersji elektronicznej dokumentacji scalonej w jeden plik Pdf (opisy A4, rysunki techniczne itd) w kolejności jak papierowy oryginał. Taka wersja nadaje się idealnie do publikacji w Internecie  jako np. plik do pobrania dla oferentów ze stron urzędów/inwestorów lub jako wersja elektroniczna dokumentacji powykonawczej itp. Możemy również zeskanować maly dokument i przesłac go na wskazany adres email lub zapisac na CD lub pendrive.

     Drukujemy prace inżynierskie/licencjackie/magisterskie/doktorskie, które możemy oprawić w twardą oprawę z odpowiednim napisem, zbindować, oprawić w tzw grzbiet/listwę wsuwaną, zatrzaskową/greenbinder lub złożyć w miękką oprawę, wymaganą przy składaniu pracy do dziekanatu.

   - Chcąc sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez klientów pracujemy na renomowanych urządzeniach firm OCE, Canon, Konica Minolta. Maszyny są regularnie serwisowane pozwalając nam stale utrzymywać najwyższą jakość usług i realizację zawsze na czas.

  

       Serdecznie zapraszamy.


A tak pracujemy...

Obrazek media/about-images/1.pngObrazek media/about-images/2.pngObrazek media/about-images/3.jpgObrazek media/about-images/4.jpgObrazek media/about-images/5.jpg