Szanowni Państwo,


     Jesteśmy firmą poligraficzną istniejąca na rynku od 1993 roku.

 

     Oprócz tradycyjnych usług kserograficznych (proste prace na formatach A4, A3) kopiujemy, skanujemy i drukujemy od pojedynczych dokumentów do obszernych prac, dokumentacji technicznych.

 

Specjalizujemy również w druku:

 

    - pojedynczych prac w formatach A4, A3


    - wektorowym CAD – z PDF, JPG itp. oraz bezpośrednio z plików DWG


    - grafiki CAD/GIS (wizualizacje, mapy, plansze architektoniczne/konkursowe).


    - zdjęcia wielkoformatowe na wysokiej jakości nośnikach fotograficznych satynowych/mat lub gloss/błysk).


    - Posiadamy dwa stanowiska komputerowe z oprogramowaniem AutoCad LT 2022, Photoshop CS5, MS Word, Excell, Corel X5, Adobe Acrobat Pro.


    - W razie potrzeby możemy pomóc przy doborze formatu wydruku, skali /w przypadku plików DWG/, edycji, oraz "ogólnym przygotowaniu plików do druku".

 

    - Park maszynowy oraz załoga biegle obsługująca urządzenia i oprogramowanie komputerowe w zakresie oferowanych usług pozwala nam na przetwarzanie obszernych dokumentów w krótkim czasie. Dokumenty w dużym formacie poskładamy, oprawimy w skoroszyt, segregator lub zbindujemy.

 

    - Dla Państwa wygody oferujemy również dowóz i odbiór prac na terenie Kielc.

    - Wykonaną  pracę  możemy  przesłać  w  dowolne miejsce w Polsce kurierem, co pozwala nam powiedzieć, że działamy na terenie całego kraju.

 

    - Polecamy usługę skanowania do pliku.

    - Skanujemy od formatu A4 do formatu A0+.

    - Posiadamy dwa wielkoformatowe skanery działające w kolorze i czerni, co daje możliwość stworzenia pliku kompatybilnego z programem AutoCad (plik TIF, lub JPG) lub utworzenie wersji elektronicznej dokumentacji scalonej w jeden plik Pdf (opisy A4, rysunki techniczne itd) w kolejności jak papierowy oryginał.

    - Pojedyncze dokumenty, które możemy przesłać mailem lub za pisać na pendrive

    - wersje elektroniczne dokumentacji powykonawczych inwestycji

    - pliki do pobrania ze stron urzędów/inwestorów dla oferentów

    - Archiwizacja dokumentów, projektów technicznych itp.

 

            Drukujemy prace inżynierskie/licencjackie/magisterskie/doktorskie, które możemy oprawić w twardą oprawę z odpowiednim napisem, zbindować, oprawić w tzw grzbiet/listwę wsuwaną, zatrzaskową/greenbinder lub złożyć w miękką oprawę, wymaganą przy składaniu pracy do dziekanatu.

 

    - Chcąc sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez klientów pracujemy na renomowanych urządzeniach firm OCE, Canon, Konica Minolta. Maszyny są regularnie serwisowane pozwalając nam stale utrzymywać najwyższą jakość usług i realizację zawsze na czas.

 

     Serdecznie zapraszamy.


A tak pracujemy...

Obrazek media/about-images/1.pngObrazek media/about-images/2.pngObrazek media/about-images/3.jpgObrazek media/about-images/4.jpgObrazek media/about-images/5.jpg